מחשוב ענן לעסקים

 

פיטילון טכנולוגיות - שרותי ענן לעסקים

אם אתה בעל עסק עם עובדים שמשתמשים במחשבים, לפטופים, טלפונים חכמים ועדיין לא מסנכרן ומשתף מידע בינהם חבל לך על הזמן. אם אתה רוצה לשתף מידע בין העובדים ומתלבט בין רכישת שרת או שדרוג  שרת ישן אל תטרח. התקדם למחשוב ענן הטכנולוגית שכובשת את העולם בסערה.

 מה הוא מחשוב ענן? הענן הוא דימוי לרשת האינטרנט. במחשוב בענן אנו משתמשים בשרתי העל של נותן השירות (גוגל, מיקרוסופט, אמזון ועוד..) בכדי לנהל את המידע העסקי שלנו. כתוצאה מכך אין אנו המשתמשים צריכים לרכוש ולנהל מערכות מחשוב ובמקום זאת שוכרים את השימוש בשרתים מספקים שמעמידים עבורנו כוח מחשוב עצום שהגישה אליו היא דרך האינטרנט.

 נשמע רחוק? כלל לא, כולנו משתמשים בשרותי ענן יום יום בלי לחשוב פעמיים: גי’מייל, הוטמייל, דואר וואלה, הם שרותי ענן. הדואר לא יושב במחשב האישי אלה בשרתי החברות, אנו ניגשים אליו דרך האינטרנט. פייסבוק הוא שירות ענן כל התמונות שמעלים לפייסבוק, הסרטונים וההודעות נשמרים בשרתים של פייסבוק ולא במחשב האישי. שרותי סנכרון וגיבוי כמו Dropbox הם שרותי ענן.

התהליך בעיצומו. אלפי עסקים בכל העולם עוברים לשרותי ענן מלאים או חלקיים. המעבר מאפשר לעסק שיתוף מידע בין כל העובדים, שיתוף וסינכרון מידע מהסלולרי, מהטאבלט או מהלפטופ וחסכון כספי גדול בעלויות מחשוב ותחזוקה.

ולשאלת מיליון הדולר – כמה עולה הסיפור הזה? הון עתק של $5 למשתמש לחודש. השווה את המחיר המצחיק הזה לעלויות של התקנה ותחזוקה של שרת.

 אל תזדנבו מאחור, השאירו פרטים ותנו לעסק שלכם דחיפה גדולה קדימה, עברו למחשוב ענן.


מודעות פרסומת